Lütfen bekleyiniz...

Renkli Çiçekler Tişört

2-3 Gün İçinde Stokta

Tasarımcının Notu

çizgiler ve çiçeklerden oluşan desen


119,90₺
99,90₺
%17Ürün Özellikleri

%100 Türk Malıdır ve Modafabrik sitesinden oluşturduğunuz her sipariş, fabrikamızda siz değerli müşterilerimize özel olarak hazırlanmaktadır.

Kumaş: %85 Polyester 15% Pamuk

Tişörtlerimiz tamamen kişiye özel olarak üretildiği için iade kabul edilmemektedir. Lütfen sipariş verirken bedeninizi doğru seçmeye özen gösteriniz.

İsterseniz Modafabrik sitesine Tasarımcı olarak kayıt oluşturarak kendi fotoğrafınızı & kişiye özel t-shirt'ünüzü oluşturabilirsiniz! Sitemize yüklediğiniz görseller, beyaz t-shirt'ün ön kısmına hatasız ve görselinizde değişiklik yapılmadan dijital baskı teknolojisi ile basılır. Görseller sadece ön kısma basılıp ortalanır, ve tüm t-shirt üzerine baskı yapılabilme imkanı yoktur. T-shirt’lerimiz standart beden olup hem erkek hem kadın için uygun kesimdedir. Premium kumaş yapısı ve yumuşak dokusu sayesinde rahat, konforlu ve dayanıklıdır. Yıkama talimatlarına uyulduğu takdirde ürünlerimiz baskılarında herhangi bir akma-solma yapmadan uzun yıllar boyunca bozulma yapmadan kullanılabilir. Sitemizdeki yazılım sayesinde yüklediğiniz fotoğrafın T-shirt üzerinde 3 boyutlu nasıl duracağını daha sipariş vermeden gözlemleyebilirsiniz.

Modafabrik sayesinde artık fotoğraflarınızı doğrudan t-shirt'e dijital baskı yöntemiyle bastırabilirsiniz! Hayalinizdeki t-shirt'ü dakikalar içinde kendiniz tasarlayabilir veya Türkiye’nin en zengin desen arşivinde zevkinize uygun bir deseni t-shirt olarak satın alabilirsiniz.

Fabrikamızda üretilen ürünlerimiz en uygun fiyat ve en yüksek kalite güvencesi altındadır. Modafabrik markamızla üretilen T-shirt'lerimiz Dijital Baskı teknolojisiyle ISO9001 sertifikalı tesislerimizde, Ar-Ge merkezimiz tarafından patentli Modafabrik® yazılımı ve en son teknolojiler kullanılarak üretilir. Üretimizde kullanılan tüm iplik, boya ve ham maddeler; OEKO-TEX® Standard 100 sertifikasına sahiptir.

(OEKO-TEX® Standard 100, hammadde, ara ürün ve nihai tekstil ürünleri üretiminin her kademesinde ve aksesuarlar için dünya çapında standartlaştırılmış, bağımsız bir test ve sertifikasyon sistemidir.) Modafabrik markalı tüm ürünlerimiz OEKO-TEX® Standard 100 sertifika standartlarına sahip olduğundan, insan ve hayvan sağlığına hiçbir şekilde zararlı kimyasal maddeler içermez. Kanserojen etkisi yoktur   .
                                             
                                                                                                             

❖ Yıkama Talimatları

     Düşük ısı 110° C ayarında uygulanabilir.

    Maksimum 30 derecede tersten yıkayınız.

     Makinede veya elde yıkanabilir.

    Çamaşırın yıkanmasında hiçbir ağartıcı madde kullanılmaz.

    Çamaşırın kurutulmasında tamburlu kurutma makinesi kullanılmaz.


Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 10 kişi inceliyor.