Lütfen bekleyiniz...

Renkli Çiçekler Makyaj Kutusu

2-3 Gün İçinde Stokta

Tasarımcının Notu

çizgiler ve çiçeklerden oluşan desen


189,90₺
144,90₺
%24

❖ Ürün Özellikleri

%100 Türk Malıdır ve Modafabrik sitesinden oluşturduğunuz her sipariş, fabrikamızda siz değerli müşterilerimize özel olarak hazırlanmaktadır.

o  Boy:  7 cm
o  En:   21 cm

Kumaş: Mikro petek özellikli ve yumuşak dokulu yıkanılabilir kumaştan üretilmiştir.

Yıkanabilir. Ütü gerektirmez. Yıkama esnasında koyu renkleri mümkün olduğunca ayrı tutunuz.
Hafif yapısından dolayı günlük veya seyahatlerde rahatça kullanabilirsiniz. İsterseniz Makyaj Çantası, isterseniz Kalem Kutusu olarak kullanabilirsiniz. Fermuarlı ve seçiminize göre baskısı kişiye özel olarak hazırlanır.

İsterseniz Modafabrik sitesine Tasarımcı olarak kayıt oluşturarak kendi fotoğrafınızı & kişiye özel Makyaj Çantanızı da oluşturabilirsiniz! Modafabrik sayesinde artık fotoğraflarınızı doğrudan kumaşa dijital baskı yöntemiyle bastırabilirsiniz! İstediğiniz Makyaj Çantanızı kendiniz tasarlayabilir veya Türkiye’nin en zengin desen arşivinde zevkinize uygun bir deseni Makyaj Çantası olarak satın alabilirsiniz. Kişiye özel Makyaj Çantanız, yüklediğiniz görseli görebileceğiniz üzere ürünümüz üzerine baskı yapılır. Sitemizdeki yazılım sayesinde yüklediğiniz fotoğrafın Makyaj Çantası üzerinde 3 boyutlu nasıl duracağını daha sipariş veremeden gözlemleyebilirsiniz.

Fabrikamızda üretilen ürünlerimiz en uygun fiyat ve en yüksek kalite güvencesi altındadır. Modafabrik markamızla üretilen Makyaj Çantaları Dijital Baskı teknolojisiyle ISO9001 sertifikalı tesislerimizde, Ar-Ge merkezimiz tarafından Patentli Modafabrik® yazılımı ve en son teknolojiler kullanılarak üretilir. Üretimizde kullanılan tüm iplik, boya ve ham maddeler; OEKO-TEX® Standard 100 sertifikasına sahiptir.

(OEKO-TEX® Standard 100, hammadde, ara ürün ve nihai tekstil ürünleri üretiminin her kademesinde ve aksesuarlar için dünya çapında standartlaştırılmış, bağımsız bir test ve sertifikasyon sistemidir.) Modafabrik markalı tüm ürünlerimiz OEKO-TEX® Standard 100 sertifika standartlarına sahip olduğundan, insan ve hayvan sağlığına hiçbir şekilde zararlı kimyasal maddeler içermez. Kanserojen etkisi yoktur.


❖ Yıkama Talimatları

   Makinede veya elde yıkanabilir.

    Maksimum 30 derecede yıkayınız.

    Çamaşırın yıkanmasında hiçbir ağartıcı madde kullanılmaz.

    Çamaşırın kurutulmasında tamburlu kurutma makinesi kullanılmaz.

Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 10 kişi inceliyor.