Lütfen bekleyiniz...

Palabıyık Minnoşlar - toplu kedi Boyun Yastığı

2-3 Gün İçinde Stokta


169,90₺
120,00₺
%29

❖ Ürün Özellikleri

%100 Türk Malıdır ve Modafabrik sitesinden oluşturduğunuz her sipariş, fabrikamızda siz değerli müşterilerimize özel olarak hazırlanmaktadır.

o  En:   24 cm
o  Boy:  30 cm

Kumaş: Mikro petek özellikli ve yumuşak dokulu yıkanılabilir kumaştan üretilmiştir.
İçerik: İçi dolu olarak gönderilmektedir.İç malzemesi, boncuk elyaftır.

Seyahat esnasında, boynunuzun tutulmasını engeller. Ortopedik boyun yastığımız ile kilometrelerce yolu boyun ağrısı çekmeden kat edebilirsiniz. Özel elyaf malzemesi ve yumuşak tuşeli kumaşı sayesinde boynunuz için maximum konforu sağlar. Modafabrik boyun yastıkları ile istediğiniz desenleri seçerek, veya kendi deseninizi yükleyerek ürününüzü çok daha şık bir hale getirebilirsiniz. Çocuklar da rahatlıkla kullanabilir.

İsterseniz Modafabrik sitesine Tasarımcı olarak kayıt oluşturarak kendi fotoğrafınızı & kişiye özel Boyun Yastığı'nızı da oluşturabilirsiniz! Kişiye özel Boyun Yastığı'nız, yüklediğiniz görseli görebileceğiniz üzere ürünümüz üzerine baskı yapılır. Sitemizdeki yazılım sayesinde yüklediğiniz fotoğrafın Boyun Yastığı üzerinde 3 boyutlu nasıl duracağını daha sipariş veremeden gözlemleyebilirsiniz.

Modafabrik sayesinde artık fotoğraflarınızı doğrudan kumaşa dijital baskı yöntemiyle bastırabilirsiniz! İstediğiniz Boyun Yastığını kendiniz tasarlayabilir veya Türkiye’nin en zengin desen arşivinde zevkinize uygun bir deseni Boyun yastığı olarak da satın alabilirsiniz.

Fabrikamızda üretilen ürünlerimiz en uygun fiyat ve en yüksek kalite güvencesi altındadır. Modafabrik markamızla üretilen Boyun Yastıklarımız Dijital Baskı teknolojisiyle ISO9001 sertifikalı tesislerimizde, Ar-Ge merkezimiz tarafından Patentli Modafabrik® yazılımı ve en son teknolojiler kullanılarak üretilir. Üretimizde kullanılan tüm iplik, boya ve ham maddeler; OEKO-TEX® Standard 100 sertifikasına sahiptir.

(OEKO-TEX® Standard 100, hammadde, ara ürün ve nihai tekstil ürünleri üretiminin her kademesinde ve aksesuarlar için dünya çapında standartlaştırılmış, bağımsız bir test ve sertifikasyon sistemidir.) Modafabrik markalı tüm ürünlerimiz OEKO-TEX® Standard 100 sertifika standartlarına sahip olduğundan, insan ve hayvan sağlığına hiçbir şekilde zararlı kimyasal maddeler içermez. Kanserojen etkisi yoktur.❖ Yıkama Talimatları

   Makinede veya elde yıkanabilir.

    Maksimum 30 derecede yıkayınız.

    Çamaşırın yıkanmasında hiçbir ağartıcı madde kullanılmaz.

    Çamaşırın kurutulmasında tamburlu kurutma makinesi kullanılmaz.

Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 4 kişi inceliyor.