Lütfen bekleyiniz...

Lifelove İp Perde

2-3 Gün İçinde Stokta


550,00₺
450,00₺
%18


❖ Ürün Özellikleri

%100 Türk Malıdır ve Modafabrik sitesinden oluşturduğunuz her sipariş, fabrikamızda siz değerli müşterilerimize özel olarak hazırlanmaktadır.

o  En:  140 cm
o  Boy:  265 cm

Kumaş: Birbirinden bağımsız ve korniş kısmında ana kumaşa bağlanan, etek kısmı kesilmiş 100% Polyester bükülmüş iplerden oluşur.

30 derecede yıkanabilir ve ütülenebilir. Ürünlerimiz Modafabrik garantisi ile  en az ütü gerektirecek şekilde üretilmektedir. Perdelerimiz korniş sistemi ile dikilmektedir.

Modafabrik İp Perdeleri dünya üzerinde bir ilk olarak İp Perde'ye dijital baskı yapılarak oluşturulmuş öncü bir tekstil teknolojisidir. Perdenin iplerinin birbirinden bağımsız olması sebebiyle baskı aşamasındaki yenilikçi üretim yöntemi ve oluşturduğu sanatsal görüntüsü itibariyle en değerli ürünlerimizden birisidir.

İp Perdelerimiz sitemizdeki tasarımcılar tarafından özgün bir şekilde tasarlanmış ve satışa sunulmuştur. Yapmış olduğumuz testlerde yıkama veya kullanıma bağlı olarak renklerde akma - solma görülmemiştir. Hiç bir yerde bulamayacağınız baskılı ip perdelerimizle salonunuzda, mutfağınızda, ve evinizin her köşesine orijinal ve şık dokunuşlar yapabilirsiniz. Günlük kullanıma uygun olduğu gibi özel davetlerinizde de zevkinizi ortaya koyacaktır.

İsterseniz Modafabrik sitesine Tasarımcı olarak kayıt oluşturarak kendi fotoğrafınızı & kişiye özel İp Perde'nizi de oluşturabilirsiniz! Kişiye özel İp Perde yaratmak için, sitemize yüklediğiniz görsel görebileceğiniz üzere ürünümüz üzerine baskı yapılır. Sitemizdeki yazılım sayesinde yüklediğiniz fotoğrafın İp Perde üzerinde 3 boyutlu nasıl duracağını daha sipariş veremeden gözlemleyebilirsiniz. Modafabrik sayesinde artık fotoğraflarınızı doğrudan kumaşa dijital baskı yöntemiyle bastırabilirsiniz! İstediğiniz İp Perde'yi kendiniz tasarlayabilir veya Türkiye’nin en zengin desen arşivinde zevkinize uygun bir deseni İp Perde olarak satın alabilirsiniz.

Fabrikamızda üretilen ürünlerimiz en uygun fiyat ve en yüksek kalite güvencesi altındadır. Modafabrik markamızla üretilen İp Perde'ler Dijital Baskı teknolojisiyle ISO9001 sertifikalı tesislerimizde, Ar-Ge merkezimiz tarafından Patentli Modafabrik® yazılımı ve en son teknolojiler kullanılarak üretilir. Üretimizde kullanılan tüm iplik, boya ve ham maddeler; OEKO-TEX® Standard 100 sertifikasına sahiptir.

(OEKO-TEX® Standard 100, hammadde, ara ürün ve nihai tekstil ürünleri üretiminin her kademesinde ve aksesuarlar için dünya çapında standartlaştırılmış, bağımsız bir test ve sertifikasyon sistemidir.) Modafabrik markalı tüm ürünlerimiz OEKO-TEX® Standard 100 sertifika standartlarına sahip olduğundan, insan ve hayvan sağlığına hiçbir şekilde zararlı kimyasal maddeler içermez. Kanserojen etkisi yoktur.

❖ Yıkama Talimatları

     İpe veya askıya asılı vaziyette kurutulur.

    Maksimum 30 derecede yıkayınız.

     Makinede veya elde yıkanabilir.

    Çamaşırın yıkanmasında hiçbir ağartıcı madde kullanılmaz.

    Çamaşırın kurutulmasında tamburlu kurutma makinesi kullanılmaz.

Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 2 kişi inceliyor.