Lütfen bekleyiniz...

Hatmi çiçeği Önlük

Stokta var

Tasarımcının Notu

Akrilik çalışma ve dijital tasarım


249,00₺
175,00₺
%30


❖ Ürün Özellikleri

%100 Türk Malıdır ve Modafabrik sitesinden oluşturduğunuz her sipariş, fabrikamızda siz değerli müşterilerimize özel olarak hazırlanmaktadır.

o  Ölçü: 50 cm * 80 cm

Kumaş:  Soft (Mikro polyester ve yumuşak dokulu kumaştan yapılmıştır.)

Renkleri görselle aynı canlılıkta, dijital baskı tekniği ile üretilmiştir ve yıkayamaya bağlı olarak renklerde solma yapmaz. Yıkanabilir ve ütülenebilir. Makinede veya elde yıkayabilirsiniz.

Modafabrik Mutfak Önlükleri tasarımcılar tarafından özenle tasarlanmış ve satışa sunulmuştur. Fotoğraf kalitesinde canlı ve gerçekçi baskılarımız yıkamaya ve kullanıma bağlı olarak solma yapmaz, yıllar boyu ilk günkü özelliğini korur. Kolay temizlenebilme özelliği ile mutfağınızda zevkle kullanabileceğiniz şık ve kaliteli ürünlerdir. Günlük kullanıma uygundur.

İsterseniz Modafabrik sitesine Tasarımcı olarak kayıt oluşturarak kendi fotoğrafınızı & kişiye özel Mutfak Önlüğü'nüzü de oluşturabilirsiniz! Kişiye özel Mutfak Önlüğü yaratmak için, sitemize yüklediğiniz görsel görebileceğiniz üzere ürünümüz üzerine baskı yapılır. Sitemizdeki yazılım sayesinde yüklediğiniz fotoğrafın Mutfak Önlüğü üzerinde 3 boyutlu nasıl duracağını daha sipariş veremeden gözlemleyebilirsiniz. Modafabrik sayesinde artık fotoğraflarınızı doğrudan kumaşa dijital baskı yöntemiyle bastırabilirsiniz! İstediğiniz Mutfak Önlüğü'nü kendiniz tasarlayabilir veya Türkiye’nin en zengin desen arşivinde zevkinize uygun bir deseni Mutfak Önlüğü olarak satın alabilirsiniz.

Fabrikamızda üretilen ürünlerimiz en uygun fiyat ve en yüksek kalite güvencesi altındadır. Modafabrik markamızla üretilen Mutfak Önlükleri Dijital Baskı teknolojisiyle ISO9001 sertifikalı tesislerimizde, Ar-Ge merkezimiz tarafından Patentli Modafabrik® yazılımı ve en son teknolojiler kullanılarak üretilir. Üretimizde kullanılan tüm iplik, boya ve ham maddeler; OEKO-TEX® Standard 100 sertifikasına sahiptir.

(OEKO-TEX® Standard 100, hammadde, ara ürün ve nihai tekstil ürünleri üretiminin her kademesinde ve aksesuarlar için dünya çapında standartlaştırılmış, bağımsız bir test ve sertifikasyon sistemidir.) Modafabrik markalı tüm ürünlerimiz OEKO-TEX® Standard 100 sertifika standartlarına sahip olduğundan, insan ve hayvan sağlığına hiçbir şekilde zararlı kimyasal maddeler içermez. Kanserojen etkisi yoktur.

❖ Yıkama Talimatları

     Düşük ısı 110° C ayarında uygulanabilir.

    Maksimum 30 derecede yıkayınız.

     Makinede veya elde yıkanabilir.

    Çamaşırın yıkanmasında hiçbir ağartıcı madde kullanılmaz.

    Çamaşırın kurutulmasında tamburlu kurutma makinesi kullanılmaz.

Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 4 kişi inceliyor.