Lütfen bekleyiniz...

Duman Portföy Çantası

2-3 Gün İçinde Stokta


189,90₺
154,00₺
%19

❖ Ürün Özellikleri

%100 Türk Malıdır ve Modafabrik sitesinden oluşturduğunuz her sipariş, fabrikamızda siz değerli müşterilerimize özel olarak hazırlanmaktadır.

o   En:   33 cm
o  Boy:  25 cm

Kumaş: Mikro petek özellikli ve yumuşak dokulu yıkanılabilir kumaştan üretilmiştir.

Fermuarlı ve seçiminize göre baskısı kişiye özel olarak hazırlanır. Hafif yapısından dolayı günlük veya seyahatlerde rahatça kullanabilirsiniz. Yıkanabilir. Ütü gerektirmez.

İsterseniz Modafabrik sitesine Tasarımcı olarak kayıt oluşturarak kendi fotoğrafınızı & kişiye özel Portföy Çantanızı da oluşturabilirsiniz! Kişiye özel Portföy Çantanız, yüklediğiniz görseli görebileceğiniz üzere ürünümüz üzerine baskı yapılır. Sitemizdeki yazılım sayesinde yüklediğiniz fotoğrafın Portföy Çanta üzerinde 3 boyutlu nasıl duracağını daha sipariş veremeden gözlemleyebilirsiniz.

Modafabrik sayesinde artık fotoğraflarınızı doğrudan kumaşa dijital baskı yöntemiyle bastırabilirsiniz! İstediğiniz Portföy Çantanızı kendiniz tasarlayabilir veya Türkiye’nin en zengin desen arşivinde zevkinize uygun bir deseni Portföy Çanta olarak satın alabilirsiniz.

Fabrikamızda üretilen ürünlerimiz en uygun fiyat ve en yüksek kalite güvencesi altındadır. Modafabrik markamızla üretilen Portföy Çantaları Dijital Baskı teknolojisiyle ISO9001 sertifikalı tesislerimizde, Ar-Ge merkezimiz tarafından Patentli Modafabrik® yazılımı ve en son teknolojiler kullanılarak üretilir. Üretimizde kullanılan tüm iplik, boya ve ham maddeler; OEKO-TEX® Standard 100 sertifikasına sahiptir.

(OEKO-TEX® Standard 100, hammadde, ara ürün ve nihai tekstil ürünleri üretiminin her kademesinde ve aksesuarlar için dünya çapında standartlaştırılmış, bağımsız bir test ve sertifikasyon sistemidir.) Modafabrik markalı tüm ürünlerimiz OEKO-TEX® Standard 100 sertifika standartlarına sahip olduğundan, insan ve hayvan sağlığına hiçbir şekilde zararlı kimyasal maddeler içermez. Kanserojen etkisi yoktur.

❖ Yıkama Talimatları

   Makinede veya elde yıkanabilir.

    Maksimum 30 derecede yıkayınız.

    Çamaşırın yıkanmasında hiçbir ağartıcı madde kullanılmaz.

    Çamaşırın kurutulmasında tamburlu kurutma makinesi kullanılmaz.

Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 8 kişi inceliyor.