Lütfen bekleyiniz...

Çocukluk Yastık

Stokta var


289,90₺
198,00₺
%32

❖ Ürün Özellikleri

%100 Türk Malıdır ve Modafabrik sitesinden oluşturduğunuz her sipariş, fabrikamızda siz değerli müşterilerimize özel olarak hazırlanmaktadır.

o  En:  40 cm
o  Boy:  40 cm

Kumaş: Mikro petek özellikli ve yumuşak dokulu yıkanılabilir polyester kumaştan üretilmiştir.
İçerik: İçi dolu olarak gönderilmektedir.İç malzemesi, boncuk elyaftır.

İsterseniz Modafabrik sitesine Tasarımcı olarak kayıt oluşturarak kendi fotoğrafınızı & kişiye özel yastığınızı oluşturabilirsiniz! Kişiye özel yastığınız, yüklediğiniz görseli görebileceğiniz üzere Yastık üzerine baskı yapılır. Sitemizdeki yazılım sayesinde yüklediğiniz fotoğrafın Yastık üzerinde 3 boyutlu nasıl duracağını daha sipariş vermeden gözlemleyebilirsiniz.

Modafabrik sayesinde artık fotoğraflarınızı doğrudan kumaşa dijital baskı yöntemiyle bastırabilirsiniz! Hayalinizdeki yastığı dakikalar içinde kendiniz tasarlayabilir veya Türkiye’nin en zengin desen arşivinde zevkinize uygun bir deseni yastık olarak satın alabilirsiniz.

Fabrikamızda üretilen ürünlerimiz en uygun fiyat ve en yüksek kalite güvencesi altındadır. Modafabrik markamızla üretilen Dekoratif Yastıklarımız Dijital Baskı teknolojisiyle ISO9001 sertifikalı tesislerimizde, Ar-Ge merkezimiz tarafından Patentli Modafabrik® yazılımı ve en son teknolojiler kullanılarak üretilir. Üretimizde kullanılan tüm iplik, boya ve ham maddeler; OEKO-TEX® Standard 100 sertifikasına sahiptir.

(OEKO-TEX® Standard 100, hammadde, ara ürün ve nihai tekstil ürünleri üretiminin her kademesinde ve aksesuarlar için dünya çapında standartlaştırılmış, bağımsız bir test ve sertifikasyon sistemidir.) Modafabrik markalı tüm ürünlerimiz OEKO-TEX® Standard 100 sertifika standartlarına sahip olduğundan, insan ve hayvan sağlığına hiçbir şekilde zararlı kimyasal maddeler içermez. Kanserojen etkisi yoktur.

❖ Yıkama Talimatları

   Makinede veya elde yıkanabilir.

    Maksimum 30 derecede yıkayınız.

    Çamaşırın yıkanmasında hiçbir ağartıcı madde kullanılmaz.

    Çamaşırın kurutulmasında tamburlu kurutma makinesi kullanılmaz.

Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 5 kişi inceliyor.