Lütfen bekleyiniz...

Uyuyan kedi 4 Tül Perde

2-3 Gün İçinde Stokta

Tasarımcının Notu

Akrilik çalışma ve dijital tasarım


425,00₺
350,00₺
%18


❖ Ürün Özellikleri

%100 Türk Malıdır ve Modafabrik sitesinden oluşturduğunuz her sipariş, fabrikamızda siz değerli müşterilerimize özel olarak hazırlanmaktadır.

o  Ürün Ölçüleri: 140×200 cm ve 140×260 cm olarak satışa sunulmaktadır. İsteğinize göre tek veya çift kanat olarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Kumaş: 100% polyester, ince şeffaf yumuşak tuşeli tül perde kumaşı kullanılmaktadır.

Tül Perdelerimiz korniş sistemi ile dikilmektedir. 30 derecede yıkanabilir ve ütülenebilir. Ürünlerimiz Modafabrik garantisi ile  en az ütü gerektirecek şekilde üretilmektedir.

Modafabrik Tül Perdeleri hem kumaşı, hem de Türkiye'nin en zengin desen arşiviyle evinizde eşsiz bir dekorasyon yaratmanın en kolay yolu. Sitemizdeki desenler tasarımcılar tarafından özgün bir şekilde tasarlanmış ve satışa sunulmuştur. Tül Perde ile alakalı yapmış olduğumuz testlerde yıkama veya kullanıma bağlı olarak renklerde akma - solma görülmemiştir. Kolay temizlenebilir özelliği ile salonunuzda, mutfağınızda, ve evinizin her köşesinde zevkle kullanabileceğiniz şık ve kaliteli ürünlerdir. Günlük kullanıma uygun olduğu gibi özel davetlerinizde de zevkinizi ortaya koyacaktır.

İsterseniz Modafabrik sitesine Tasarımcı olarak kayıt oluşturarak kendi fotoğrafınızı & kişiye özel Tül Perde'nizi de oluşturabilirsiniz! Kişiye özel Tül Perde yaratmak için, sitemize yüklediğiniz görsel görebileceğiniz üzere ürünümüz üzerine baskı yapılır. Sitemizdeki yazılım sayesinde yüklediğiniz fotoğrafın Tül Perde üzerinde 3 boyutlu nasıl duracağını daha sipariş veremeden gözlemleyebilirsiniz. Modafabrik sayesinde artık fotoğraflarınızı doğrudan kumaşa dijital baskı yöntemiyle bastırabilirsiniz! İstediğiniz Tül Perde'yi kendiniz tasarlayabilir veya Türkiye’nin en zengin desen arşivinde zevkinize uygun bir deseni Tül Perde olarak satın alabilirsiniz.

Fabrikamızda üretilen ürünlerimiz en uygun fiyat ve en yüksek kalite güvencesi altındadır. Modafabrik markamızla üretilen Tül Perde'ler Dijital Baskı teknolojisiyle ISO9001 sertifikalı tesislerimizde, Ar-Ge merkezimiz tarafından Patentli Modafabrik® yazılımı ve en son teknolojiler kullanılarak üretilir. Üretimizde kullanılan tüm iplik, boya ve ham maddeler; OEKO-TEX® Standard 100 sertifikasına sahiptir.

(OEKO-TEX® Standard 100, hammadde, ara ürün ve nihai tekstil ürünleri üretiminin her kademesinde ve aksesuarlar için dünya çapında standartlaştırılmış, bağımsız bir test ve sertifikasyon sistemidir.) Modafabrik markalı tüm ürünlerimiz OEKO-TEX® Standard 100 sertifika standartlarına sahip olduğundan, insan ve hayvan sağlığına hiçbir şekilde zararlı kimyasal maddeler içermez. Kanserojen etkisi yoktur.

❖ Yıkama Talimatları

     Düşük ısı 110° C ayarında uygulanabilir.

    Maksimum 30 derecede yıkayınız.

    İpe veya askıya asılı vaziyette kurutulur.

    Çamaşırın yıkanmasında hiçbir ağartıcı madde kullanılmaz.

    Çamaşırın kurutulmasında tamburlu kurutma makinesi kullanılmaz.

Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 5 kişi inceliyor.