Lütfen bekleyiniz...

Uyuyan kedi 4 Masa Örtüsü

Stokta var

Tasarımcının Notu

Akrilik çalışma ve dijital tasarım


389,90₺
335,00₺
%14


❖ Ürün Özellikleri

%100 Türk Malıdır ve Modafabrik sitesinden oluşturduğunuz her sipariş, fabrikamızda siz değerli müşterilerimize özel olarak hazırlanmaktadır.

Dilediğiniz ölçülerde sipariş verebilirsiniz:
140×140 – 140×180 – 140×220 – 140×260 cm

Kumaş: Mikro polyester ve yumuşak dokulu kumaştan yapılmıştır.
Baskı: Renkleri görselle aynı canlılıkta, dijital baskı tekniği ile üretilmiştir ve yıkayamaya bağlı olarak renklerde solma yapmaz.
Kenar Detayı: Düz kesim olarak yapılmıştır.

Modafabrik Dijital Baskılı Masa Örtüleri, hem kumaşı , hem de Türkiye’nin en zengin desen arşiviyle evinizde eşsiz bir dekorasyon yaratmanın en kolay yolu. Sitemizdeki desenler tasarımcılar tarafından özgün bir şekilde tasarlanmış ve satışa sunulmuştur. Masaörtüsü ile yapmış olduğumuz testlerde yıkama veya kullanıma bağlı olarak renklerde akma - solma görülmemiştir. Renkler canlılığını korur ve kumaş kalitesi uzun yıllar boyunca bozulma yapmaz.

Modafabrik Masa Örtüleri mutfağınızda, salonunuzda veya yemek odalarında zevkle kullanabilecek şık ve kaliteli ürünlerdir. Günlük kullanıma uygun olduğu gibi özel davetlerinizde de zevkinizi ortaya çıkarmanıza yarar. Sitemizdeki Tasarımcılar bölümünden seçim yapabileceğiniz orijinal ve yaratıcı sanat eserleri, Modafabrik sayesinde evinizde ürünler haline dönüşür.

Modafabrik markamızla üretilen Masa Örtülerimiz Dijital Baskı teknolojisiyle ISO9001 sertifikalı tesislerimizde, Ar-Ge merkezimiz tarafından Patentli Modafabrik® yazılımı ve en son teknolojiler kullanılarak üretilir. Üretimizde kullanılan tüm iplik, boya ve ham maddeler; OEKO-TEX® Standard 100 sertifikasına sahiptir.


❖ Yıkama Talimatları

     Düşük ısı 110° C ayarında uygulanabilir.

    Maksimum 30 derecede yıkayınız.

     Makinede veya elde yıkanabilir.

    Çamaşırın yıkanmasında hiçbir ağartıcı madde kullanılmaz.

    Çamaşırın kurutulmasında tamburlu kurutma makinesi kullanılmaz.

Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 7 kişi inceliyor.