Lütfen bekleyiniz...

Uyuyan kedi 4 Amerikan Servis

Stokta var

Tasarımcının Notu

Akrilik çalışma ve dijital tasarım


189,90₺
159,90₺
%16


❖ Ürün Özellikleri

%100 Türk Malıdır ve Modafabrik sitesinden oluşturduğunuz her sipariş, fabrikamızda siz değerli müşterilerimize özel olarak hazırlanmaktadır.

o  En: 35 cm
o  Boy: 50 cm

Kumaş: Mikro petek özellikli ve yumuşak dokulu yıkanılabilir kumaştan üretilmiştir.

Lazer kesim makinasıyla kesilip hazırlanmıştır. Her türlü davetlerde, yemek masalarında veya salonunuzda kişiye özel Amerikan Servislerinizle şık ortamlar yaratabilirsiniz. Yıkanabilir. Renkleri solma ve akma yapmaz. Islak bekletmeyiniz.

İsterseniz Modafabrik sitesine Tasarımcı olarak kayıt oluşturarak kendi fotoğrafınızı & kişiye özel Amerikan Servisinizi da oluşturabilirsiniz! Kişiye özel Amerikan Servis, yüklediğiniz görseli görebileceğiniz üzere ürünümüz üzerine baskı yapılır. Sitemizdeki yazılım sayesinde yüklediğiniz fotoğrafın Amerikan Servis üzerinde 3 boyutlu nasıl duracağını daha sipariş veremeden gözlemleyebilirsiniz. Modafabrik sayesinde artık fotoğraflarınızı doğrudan kumaşa dijital baskı yöntemiyle bastırabilirsiniz! İstediğiniz Amerikan Servisinizi kendiniz tasarlayabilir veya Türkiye’nin en zengin desen arşivinde zevkinize uygun bir deseni Amerikan Servis olarak satın alabilirsiniz.

Fabrikamızda üretilen ürünlerimiz en uygun fiyat ve en yüksek kalite güvencesi altındadır. Modafabrik markamızla üretilen Amerikan Servisler Dijital Baskı teknolojisiyle ISO9001 sertifikalı tesislerimizde, Ar-Ge merkezimiz tarafından Patentli Modafabrik® yazılımı ve en son teknolojiler kullanılarak üretilir. Üretimizde kullanılan tüm iplik, boya ve ham maddeler; OEKO-TEX® Standard 100 sertifikasına sahiptir.

(OEKO-TEX® Standard 100, hammadde, ara ürün ve nihai tekstil ürünleri üretiminin her kademesinde ve aksesuarlar için dünya çapında standartlaştırılmış, bağımsız bir test ve sertifikasyon sistemidir.) Modafabrik markalı tüm ürünlerimiz OEKO-TEX® Standard 100 sertifika standartlarına sahip olduğundan, insan ve hayvan sağlığına hiçbir şekilde zararlı kimyasal maddeler içermez. Kanserojen etkisi yoktur.


❖ Yıkama Talimatları

     Düşük ısı 110° C ayarında uygulanabilir.

    Maksimum 30 derecede yıkayınız.

     Makinede veya elde yıkanabilir.

    Çamaşırın yıkanmasında hiçbir ağartıcı madde kullanılmaz.

    Çamaşırın kurutulmasında tamburlu kurutma makinesi kullanılmaz.

Yorum Yapın
Bu ürünü şu anda 6 kişi inceliyor.